{"id":1,"name":"\u0425\u0430\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432","regions":"Kharkivs'ka Oblast', Luhans'ka Oblast', Poltavs'ka Oblast'","phone":"(050) 4-999-555","created_at":"2019-11-15 04:51:02","updated_at":"2024-04-12 11:44:17","address":"-","email":"","meta_title":"","is_default":1}
Харків
+38 (050) 4-999-555

Підбір фільтроелементів для бурового верстата в постгарантійний період

Приклад по впровадженню фільтроелементів у пневмоударному буровому верстаті

Як відомо, сучасні конструкції спецтехніки потребують нових інженерних рішень, зокрема у галузі технологій фільтрації.

Саме такі рішення пропонує своїм клієнтам ТД ИРБИС, пропонуючи на ринку України високоякісні фільтри та змінні фільтроелементи провідних світових брендів.

Наша компанія давно зарекомендувала себе як надійний постачальник сучасних високоефективних професійних рішень у галузі фільтрації повітря, оливи, палива, охолоджувальних рідин та інших середовищ.

Сьогодні хочемо поділитися з Вами одним із прикладів щодо впровадження фільтроелементів бренду Fleetguard у пневмоударному буровому верстаті, призначеному для гірських та кар'єрних робіт.

Буровий верстат повинен добре справлятися з пригніченням пилу, що утворюється при бурінні свердловини, що є вкрай важливим з точки зору забезпечення належних умов роботи обладнання та оператора. У пилозбірнику (Dust Collector) даної техніки використовуються два десятки фільтруючих елементів, які працюють у складних умовах.

Завдання

Клієнтом було поставлено завдання підібрати фільтроелементи для роботи бурового верстата в постгарантійний період, що не поступаються (а по можливості перевершують) за характеристиками та надійністю оригінальним. При цьому необхідно було врахувати негативний досвід клієнта щодо застосування неоригінальних фільтрів (спостерігався розрив фільтрувального матеріалу).

Рішення

Вивчивши нюанси роботи та стану бурового верстата клієнта, фахівцями ТД ИРБИС поставлене завдання було оперативне та успішно вирішено шляхом застосування фільтроелементів AF26147 преміальної якості від бренду Fleetguard (Cummins Filtration, США) – провідного світового розробника та виробника інноваційних технологій та продуктів фільтрації повітря.

AF26147 є міцним високоефективним повітряним фільтроелементом спеціальної конструкції висотою близько 600мм і діаметром 120мм, виробленим на заводі Fleetguard з першокласних матеріалів за передовими технологіями відповідно до найсуворіших стандартів якості. При виробництві та перед відвантаженням кожного фільтра AF26147 здійснюється цілий ряд перевірок якості. Упаковка забезпечує повну цілісність фільтроелементів при транспортуванні із заводу-виготовлювача до місця призначення.

Одним із факторів вибору саме AF26147 стала наявність гарантійних зобов'язань Fleetguard, що діють протягом усього рекомендованого терміну експлуатації фільтроелементів.

Результати

Підсумком застосування фільтроелементів AF26147 на буровому верстаті клієнта стала стабільна надійна робота обладнання в післягарантійний період (без позапланових зупинок через заміну фільтроелементів) з високим ступенем очищення та високоефективним уловлюванням пилу, що також сприятливо позначилося на умовах роботи оператора верстата.

Ви можете оцінити всі переваги рішень у галузі фільтрації, що поставляє ТД ИРБИС, застосувавши їх у своїй техніці. Наші досвідчені фахівці готові опрацювати спеціально для Вас індивідуальні рішення з урахуванням технічного стану та умов експлуатації конкретного обладнання. Ми працюємо з усіма типами спецтехніки: сільськогосподарськими машинами, кар'єрною, дорожньою, будівельною, портовою, складською технікою та навіть садово-парковими машинами.

Будемо раді бачити і Вас серед наших клієнтів!