Харків
(050) 402-50-56

НОВИНКИ КОРПУСНИХ ПІДШИПНИКІВ

HARP РОЗШИРЮЄ СВІЙ АСОРТИМЕНТ КОРПУСНИХ ПІДШИПНИКІВ

Харківський підшипниковий завод HARP продовжує збільшувати виробництво та розширює свій асортимент за допомогою двох нових моделей корпусних підшипників: 480211(UC211) і 480212(UC212).

новинки корпусных подшипников HARP
Нагадуємо, що раніше завод розширив свій асортимент продукції, включаючи корпусні підшипники 480205 - 480210, що є аналогами UC/YAR і мають стандартне і шестикромочне ущільнення X-Shield K19.


Корпусні підшипники HARP доступні як окремо, так і в складі вузлів з корпусами типів F, P и FL.

Є запитання?

Ми готові відповісти

Чому саме ТД ИРБИС?

ТД ИРБИС – це надійний партнер для покупки корпусних підшипників HARP існують кілька переконливих причин:


1.    Великий вибір: Ми пропонуємо широкий асортимент корпусних підшипників HARP, включаючи нові моделі. Ви зможете знайти саме той тип підшипника, який вам потрібен для вашого проекту.


2.    Висока якість: HARP - це відомий виробник, відомий своєю якістю і надійністю продукції. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в якості отриманих підшипників.


3.    Досвід і знання: Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері підшипників і завжди готові надати вам професійну консультацію та відповісти на всі ваші запитання.


4.    Зручність: Ми забезпечуємо зручні умови для замовлення та доставки продукції, щоб вам було легко та комфортно отримати необхідні підшипники.


5.    Клієнтська підтримка: Ми завжди готові допомогти вам з вибором, замовленням і будь-якими іншими питаннями, які виникли в процесі покупки.