Харків
(050) 402-50-56

Готуємо авто та техніку до зимового сезону

Готуємо авто та техніку до зимового сезону!

Антифриз ROWE
Антифриз, хоч і є незамерзаючим у дослівному перекладі – одна з тих рідин автомобіля, що може замерзнути взимку, якщо впродовж літа в радіатор рясно підливали дистильовану воду, заповнюючи втрати антифризу. Щільність антифризу потрібно заздалегідь, до холодів, перевірити в автосервісі за допомогою ареометра. І збільшити його концентрацію у радіаторі за потреби. Але найкраще включити заміну антифризу у планову підготовку до зими


У будь-якому випадку, міняти охолоджуючу рідину рекомендується кожні 2 роки. До речі, стан антифризу та системи охолодження загалом безпосередньо впливає на роботу обігрівача, що дуже актуально взимку.


В нашому асортименті представлені всі види антифризів, високоякісні і надійні концентрати, відповідно до вимог автовиробників. Розводити антифриз-концентрат необхідно виключно дистильованою водою відповідно до таблиці змішування на етикетці продукту.


Розглянемо ці продукти:


HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT – відповідає специфікації VW TL 774-C (G11), колір синій (бірюзовий).

HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT AN-SF 12+ – відповідає специфікації VW TL-774 F (G12+), колір червоний.

HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT AN 12++ – відповідає специфікації VW TL 774-G (G12++), колір пурпуровий.

HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT AN 13 – відповідає специфікації VW TL 774-J (G13), колір пурпуровий.

HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT AN 12 EVO – відповідає специфікації VW TL 774-L (G12Evo) і, отже, може використовуватися зворотній сумісності для усіх попередніх специфікацій. Допуск Deutz DQC CC-14. Колір пурпуровий.

HIGHTEC ANTIFREEZE COOLANT AN 18 L – відповідає сучасній специфікації BMW LC-18 і LC-
87, а отже, може використовуватися у багатьох автомобілях BMW. Колір зелений.

Також принагідно нагадуємо, що колір антифризу не несе в собі жодних технічних чи якісних характеристик, і є лише барвником, що зафарбовує рідину для зручності розпізнавання. Тому може відрізнятися у різних виробників і залежить від особистого візуального сприйняття. Вся необхідна технічна інформація щодо підбору антифризу для вашого конкретного авто міститься у документації. Маркування відповідної специфікації також можна знайти на кришці бака радіатора.


Звертайтеся до нас, і наші експерти допоможуть вам вибрати ідеальний антифриз для вашого транспортного засобу. Бажаємо вам безпечної їзди та надійного обігріву в холодну пору року!