Повітряний фільтр P785427 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, запобіжний, радіальне ущільнення |
| Зовнішній діаметр | 191 мм (7,52 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 139 мм (5,47 дюйми) |
| Довжина | 521 мм (20,51 дюйми) |
| Вид конструкції | Радіальне ущільнення |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P785427 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
