Повітряний фільтр P785391 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00012672 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, запобіжний, радіальне ущільнення |
| Зовнішній діаметр | 142 мм (5,59 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 109 мм (4,29 дюйми) |
| Довжина | 459 мм (18,07 дюйми) |
| Вид конструкції | Радіальне ущільнення |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P785391 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
