Повітряний фільтр P761045 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00032568 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Дихальний клапан, гідравлічний, циліндричний |
| Зовнішній діаметр | 86 мм (3,39 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 44 мм (1,73 дюйми) |
| Довжина | 60 мм (2,36 дюйми) |
| Вид конструкції | Циліндричний |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P761045 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
