Гідравлічний фільтр P574196 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00012638 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, картріджний |
| Зовнішній діаметр | 69 мм (2,72 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 34,2 мм (1,35 дюйми) |
| Вид конструкції | Картридж |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Повна довжина | 120,14 мм (4,73 дюйми) |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Ефективність β = 1000 | 25 (мкм) |
| Найменування | P574196 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
