Паливний фільтр P551852 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, водний сепаратор, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 107,7 мм (4,24 дюйми) |
| Довжина | 117 мм (4,61 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Мелтблаун |
| Повна довжина | 128,7 мм (5,07 дюйми) |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Різьблення | 1-14 |
| Найменування | P551852 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
