Масляний фільтр P502458 - Donaldson

| Стандарт | ISO 4548-12 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Масляний фільтр, нагвинчуваний, повнопотоковий |
| Зовнішній діаметр | 102 мм (4,02 дюйми) |
| Довжина | 101 мм (3,98 дюйми) |
| ЗД прокладки | 99 мм (3,90 дюйми) |
| ВД прокладки | 88 мм (3,46 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Клапан для захисту від зворотного зливу | Так |
| Обвідний клапан | Так |
| Тип товару | Масляний фільтр |
| Різьблення | 1-12 UN |
| Найменування | P502458 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
