Гідравлічний фільтр P173482 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, картріджний |
| Зовнішній діаметр | 152 мм (5,98 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 90 мм (3,54 дюйми) |
| Довжина | 834 мм (32,83 дюйми) |
| Вид конструкції | Картридж |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Ефективність β = 1000 | 23 (мкм) |
| Найменування | P173482 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
