Гідравлічний фільтр P172468 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, картріджний |
| Зовнішній діаметр | 126 мм (4,96 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 92 мм (3,62 дюйми) |
| Довжина | 480 мм (18,90 дюйми) |
| Вид конструкції | Картридж |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Ефективність β = 1000 | 23 (мкм) |
| Найменування | P172468 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
