Харків
(057) 714-09-09

Компанія Ярославль-Резинотехника

Компанія Ярославль-Резинотехника

ЗАТ «Ярославль-Резинотехника» – одне з найбільших підприємств-виробників гумових технічних виробів в СНД. Стратегічний партнер провідних підприємств оборонної, гірничодобувної, вугільної промисловості, металургії, транспорту, машинобудування, харчової промисловості та сільського господарства. Сучасні технології, унікальні виробництва і випуск продукції, яка не має аналогів. Діяльність підприємства ліцензована за міжнародним стандартом ISO 9001.

На даний момент підприємство виробляє: привідні та вентиляторні паси, конвеєрні стрічки, гумові суміші та пластини, прогумовані тканини, аварійно-рятувальні та водолазні засоби, рятувальні плоти, гнучкі огородження, пневмокаркасні модулі, надувні трапи для літаків, гумові камерні рукавички, надувні човни ПВХ гребні і моторні, вироби спеціального призначення.

Для сільськогосподарських потреб і промисловості завод ЯРТ пропонує: паси (привідні, вентиляторні, варіаторні, плоскі), транспортерні стрічки, суміші гумові, техпластини, тканини прогумовані, вироби індивідуального захисту.

ЯРТ

ТОВ «ТД ИРБИС» є офіційним дистриб'ютором ЗАТ «Ярославль-Резинотехника».

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Ярославль-Резинотехника зі складу та під замовлення: