Харків
(057) 714-09-09

Мінський підшипниковий завод

Мінський підшипниковий завод

ВАТ «Мінський Підшипниковий Завод» (МПЗ) є одним з найбільших підприємств машинобудівного комплексу Республіки Білорусь і провідним виробником підшипників, як в Білорусі, так і в СНД. 13 серпня 1951 р. в Білорусі був випущений перший серійний підшипник власного виробництва і автором його став «Мінський підшипниковий завод». Заснований в 1948 р. як ГПЗ-11, «Мінський підшипниковий завод» працює на світовому ринку вже майже 60 років, постійно розширюючи свою номенклатуру і проводячи велику роботу по поліпшенню споживчих властивостей підшипників.

Традиційно основними споживачами підшипників є такі галузі, як чорна металургія, гірничо-збагачувальні комбінати, енергетика, сільськогосподарське машинобудування, автомобілебудування, верстатобудування, нафтогазова, деревообробна, папероробна, літакобудування, виробництво побутової техніки, спеціального призначення та ін.

Продукція підприємства отримала світове визнання і успішно конкурує не тільки з виробниками з СНД, але і з всесвітньо визнаними підшипниковими фірмами. Експортується більш ніж в 20 країн далекого зарубіжжя, в тому числі Польща, Словаччина, Чехія, Болгарія, Румунія, країни Балтії, Індія, Єгипет, ОАЕ, Туреччина, Південна Корея, В'єтнам, Таїланд та ін. Більше половини обсягів поставляється в СНД.

Сертифікат МПЗ

ТОВ «ТД ИРБИС» є офіційним дистриб'ютором ВАТ «Мінський підшипниковий завод».

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції МПЗ зі складу та під замовлення:

Підшипникова продукція